2020 Çeyrek Altın Fiyatları Ne Olacak?

Son zamanlarda yaşanan zamlarla birlikte birçok tüketici 2020 çeyrek altın fiyatlarının ne olacağı sorusunu sormaktadır. Bizler de bu yazımızda bazı uzmanlardan aldığımız görüşlerle yeni fiyatlarının neler olacağı konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Çeyrek altınlar eskiden beri en çok tercih edilen altın çeşidi olmaktadır. Düğün ve özel günlerde sevdiklerimize aldığımız çeyrek altın fiyatlarının son zamanlarda ciddi miktarlarda artmış olduğunu görebiliyoruz. Hatta çeyrek altın fiyatlarında artan bu fiyat durumlarından dolayı gram altın çeyrek altının yerini yavaş yavaş almaya başladı. Artık tüketiciler en çok gram altını tercih etmeye başladılar. 

2020 Çeyrek Altın Fiyatları Ne Olur?

Şu anda çeyrek altın fiyatları konusunda artış yaşanacağı düşünülmektedir. Çünkü çeyrek altın fiyatları şu anda 530 TL olmaktadır. Çeyrek altın fiyatlarının düğün zamanlarında özellikle de artış yaşayacağı düşünülmektedir. Düğün zamanları çeyrek altın fiyatlarında yükselişler yaşanacaktır. Bundan dolayı da düğün zamanı gelmeden çeyrek altın almayı düşünüyorsanız almanız çok önemlidir. 

Altının ons fiyatı ve dolar kurundaki yükselişe paralel dün 333,70 lira ile 7 yılın zirvesinde bulunarak haftaya rekorla başlayan, altının gram fiyatı, 25 Şubat 2020’de 322 lira seviyelerinde yer alıyor.

Kapalıçarşı’da çeyrek altın 530 lira, Cumhuriyet altını da 2.165 liradan satılıyor. Bununla beraber çeyrek altın almak isteyen kişilerin en ucuz olan miktardan almaları gerektiğini de unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz