Gram Altından Daha Düşük Altın Var Mı?

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren altın cinsi gram altın olmaktadır. Gram altın cinsi oldukça dikkat çekici altınlar arasında gelmektedir. Gram altının tercih edilmesinin nedeni ise çeyrek altın fiyatlarının son derece artmasından kaynaklanmaktadır. Çeyrek altın fiyatlarının artmasıyla birlikte insanlar gram altın üzerine odaklanmaktadır. Gram altın fiyatları eski çeyrek altın fiyatlarına denk gelmektedir. Şimdi gram altın alarak hediyelerini vermektedirler. Gram altın alıp, hediye etmek isteyenler genellikle altıncılara akın etmektedirler. Bundan dolayı da kuyumcular ellerinde bol bol miktarlarda gram altın bulundurmaktadır. Ayrıca gram altından daha düşük altın çeşitleri de bulunmaktadır. Gelin sizlerle birlikte gram altından daha düşük altın var mı beraber bakalım.

Gram Altından Daha Düşük Altın Var Mı?

Gram altından daha düşük altın vardır. Yarım gram altın gram altın kadar ilgi görmektedir. Özellikle de para yerine altın takmak isteyen kişiler yarım gram altını tercih edebilirler. Son zamanlarda yarım gram altın fiyatları da 160 TL fiyatlarında seyretmektedirler. Böylelikle 150 TL yerine istediğiniz kişiye aynı miktarlarda gram altın takabilmeniz de mümkün olacaktır. 

Bununla beraber çeyrek altın görünümünde altınlarda bulunmaktadır. Bu altınlarda 8 ayar altın olmaktadır. 115 TL gibi bir miktarlarda çeyrek altın görünümlü rahatlıkla altın alabilirsiniz. Bununla beraber çeyrek gram altında bazı kuyumcularda bulabilmeniz mümkün olabildiğini hatırlatırız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz